"Milliyetçi Forum" forum üyeleri ile aşağıdaki iletişim kanalı ile iletişim kuracaktır.
E-posta Adresi:
+ Konuyu Cevapla
Toplam 7 sonuçtan 1 ile 7 arasındakiler gösteriliyor.

Konu: İşte Erdoğan'ın gizli ses kaydı!..

Rep Puanı
    75

Standart İşte Erdoğan'ın gizli ses kaydı!..

Aydınlık dergisinden sarsıcı iddia. Başbakan Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye için işadamı Remzi Gür'den 20-25 bin (dolar) istediği Aydınlık dergisinde yayınlandı. İddiaya göre Başbakan Tayyip Erdoğan kızının paraya ihtiyacı olduğunu dile getirerek para istiyor. İşadamı Remzi Gür de bu isteği "Hay hay efendim hemen" diye yanıtlıyor.

Aydınlık dergisinden Erdoğan'ın gizli ses kaydı çıktı. Erdoğan'a ait olduğu iddia edilen ses kaydında; Başbakan Tayyip Erdoğan kızı Sümeyye için işadamı Remzi Gür'den 20-25 bin (dolar) istiyor. İşadamı Remzi Gür de bu isteği "Hay hay efendim hemen" diye yanıtlıyor.
    Ancak Aydınlık dergisinin gizli ses kaydı yeni bir şeyi ortaya çıkarmıyor. Çünkü Başbakan Erdoğan kızı Sümeyye'nin Remzi Gür'ün verdiği bursla okuduğunu her fırsatta belirtiyor.
    İnternete sık sık düşen ve kimin tarafından kaydedildiği bilinmeyen ancak üst düzey komutanlar arasında geçtiği ileri sürülen ses kayıtlarına bir ses kaydı daha eklendi.

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan'ın bugünkü yazısında hatırlattığı gibi bu ses kaydı henüz medyada yankı bulmadı. Ancak kimin tarafından kaydedildiği ve kayıt amacı belli olmayan ses kaydının kaynağının bulunması demokrasi ve hukuk devleti açısından önemli.

Geçtiğimiz hafta Aydınlık dergisi ve Ulusal kanalın savcılık talimatıyla basılarak aranmasına ve söz konusu konuşmaların geçtiği CD'ye el konulmasına neden olan bu ses kaydının, Başbakan Tayyip Erdoğan'la işadamı Remzi Gür arasında geçtiği iddia ediliyor. Başbakan Tayyip Erdoğan kızı Sümeyye için Remzi Gür'den 20-25 istiyor. Remzi Gür de hay hay emredersiniz yanıtını veriyor.

Aydınlık dergisinde yayınlanan konuşmanın metni şöyle:
    Tayyip Erdoğan- Eee... Bizim Sümeyye sizi arayabilir ama ben ııı... bu telefonun ön kodları falan... Amerika'dan ararsa sizi nasıl arayacak?
    Remzi Gür - Aa.. Amerika'dan 0044 208....
    Erdoğan - Nasıl abi?
    Gür - 208...
    Erdoğan - Ha, ondan sonra gerisi aynı...
    Gür - Evet
    Erdoğan - Değil mi?
    Gür - Evet efendim... Bende onların numarası var, ben arayayım...
    Erdoğan - Sümeyye'ninki var mı?
    Gür - Var efendim bende...
    Erdoğan - Ha!
    Gür - Var bir numara ama, olmazsa alayım ben sizden...
    Erdoğan - İşte ben onu sizi arattırayım da, ben dedim ki, kızım dedim, ben Remzi beyle bir görüşeyim...
    Gür - Tamam efendim...
    Erdoğan - Sen dedim ondan sonra Remzi beyi ararsın gerekli numaraları sen Remzi beye verirsin dedim.
    Gür - Tamam efendim.
    Erdoğan - Ona yani bi şey olarak, oranın verdiği bi sıkıntıları olmuş...
    Gür - Tamam efendim, elimden ne yapıyorsa, ne eksikse, ne şeyse, biz yardımcı olmaya devam ederiz. Hallederiz...
    Erdoğan - Sanıyorum bi 20-25...
    Gür - Müsterih olunuz.
    Erdoğan - 20-25 gibi gitmesi lazım..
    Gür - Tamam, olur efendim... Siz merak etmeyin...
    Erdoğan- Oldu...
    Gür - Olur efendim. Ben hallederim. Hem o beni aramazsa ben onu ararım, hallederim. Sizin istediğiniz gibi...
    Erdoğan - Peki, Nevin yengeye de çok selamlar...

EtikHaber - Doğru Haberin Adresi
    Hepiniz birer Türk Bayrağısınız bayrağı yere düşürmeyin kirletmeyin (Başbuğ Alparslan Türkeş)

Rep Puanı
    101

Standart Cevap: İşte Erdoğan'ın gizli ses kaydı!..

Eger bu telefon kaydı dogruysa çok vahim bir durum başbakan bir iş adamından para istiyor borçmu gizli kasa mı bilemeyiz ama direk açıktan istiyecegini sanmam kesin gizli kasa çünkü bu iş adamı çok çabuk parladı bir anda daha çok zengin oldu bence hukukun bu adam hakkında araştırma yapması lazım

Rep Puanı
    190

Alıntı Abdullah SOYLU Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger bu telefon kaydı dogruysa çok vahim bir durum başbakan bir iş adamından para istiyor borçmu gizli kasa mı bilemeyiz ama direk açıktan istiyecegini sanmam kesin gizli kasa çünkü bu iş adamı çok çabuk parladı bir anda daha çok zengin oldu bence hukukun bu adam hakkında araştırma yapması lazım

Bana kalırsa bu telefon konuşması muhakkak doğrudur.Sebebi Tayyip Erdoğanın kendisi bizati çocuklarının eğitim masraflarını '' BURS '' mahiyetinde bahsi geçen iş adamı vesilesi ile karşılandığını söylemiş olmasıdır.Hatırlarsanız aynı iş adamı ,ABDullah Gül'ün cumhurbaşkanlığı seçiminden önce CHP'li bir milletvekiline RÜŞVET teklif ettiği için HAPSE MAHKUM olmuştur!

Başbakanın etrafındaki İŞ ADAMLARININ çok kısa sürede bu kadar ÇİRKİN ZENGİNLEŞTİĞİNİ de hesaba katarsak ,bu ilişkilerin ne kadar da ÇARPIK olduğunuda anlarız.

Ne diyelim,ALAN RAZI VEREN RAZI!!!!
    "Ülkeniz sizindir, Türklerindir. Bu ülke, tarihte Türk'tü bugün de Türk'tür ve sonsuza dek Türk olarak yaşayacaktır." Başbuğ Atatürk

Rep Puanı
    249

Başbakan'ın çocuklarına ''burs'' verenler bana da versinler..O paralarla Türkiye'nin en zengin adamlarından biri olurum..Amatör olurum amatör..Birsürü ''gemiciklerimiz'' olur,yüzdürürüz onları..!

Hayatı siyasetçileri kışkırtıp,kendine sövdürüp,tazminat davasından kazandığı paraları yiyerek geçmiş bir adamın bu görüşmeleri yalan olmasa gerek..
    Gelecek nesillerin Türkiye'de Cumhuriyetin ilanı günü, ona en merhametsizce
    hücum edenlerin başında, cumhuriyetçiyim iddiasında bulunanların yer aldığını
    görerek şaşıracaklarını asla farz etmeyiniz!

Bilâkis, Türkiye'nin münevver ve
    cumhuriyetçi çocukları, böyle cumhuriyetçi geçinmiş olanların hakikî
    zihniyetlerini tahlil ve tesbitte hiç de tereddüde düşmeyeceklerdir.

BAŞBUĞ ATATÜRK

Rep Puanı
    35

Aslında Anormal Bir Durum Yok YolsuzLuk yapmasından iyidir :)

Rep Puanı
    63

Arkadaşlar yaklaşık olarak 1 milyar dolarcık(rakamı söyleyen Rahmi Koç'tur) paracığı ile gariban başbakanımız kızını abd 'de nasıl yaşatsın yardım istiyor garibanım.Niye bu kadar kızıyorsunuz.Sizde çok şey istiyorsunuz.
    Selametle...

Rep Puanı
    46

YouTube - Başbakan Tayyip Erdoğan'dan gizli kasası Remzi GÜR'e: Sümeyye'ye 20-25 gibi gitmesi lâzım

İşte haberin videosu...

Haber doğru ülküdaşlarım zaten beklenmeyecek birşey de değil
    '' Birgün Bütün Türkler ile Çin Seddi'nde Buluşacağız !!! '' Başbuğ ATATÜRK

+ Konuyu Cevapla

Konu Bilgisi

Users Browsing this Thread

Şu anda 1 üyemiz bu konuya göz atıyor. (0 kayıtlı üye ve 1 misafir.)